253אנשים וקבוצות נרשמו ללימוד ש"ס - התלמוד הישראלי


אודות הפרויקט

פרויקט התלמוד הישראלי הפועל ברחבי הארץ והעולם במאות מוקדי לימוד, בתי ספר, קהילות, תנועות נוער ובתים פרטיים כולל 7 כרכים של התלמוד הישראלי , המקיפים את כל דפי התלמוד על פי סדר הדף היומי, מונגשים באופן מאיר עיניים וידידותי ללימוד חוויתי של ילדים ונוער, וכוללים גם סרגל זמנים, מדרשי חז”ל, וקורת חייהם של גדולי ישראל.

מעבר לכך אנו מפיקים ומוציאים לאור ערכת לימוד שבועית הכוללת את הלימוד התלמודי עם חיבור לנושאים ישראליים- דמויות, מקומות בארץ, ואירועים היסטוריים, כמו גם חידון, דבר תורה לפרשת שבוע, מדרשים וסיפורים.

כדי להשלים את חומרי הלמידה של התלמוד הישראלי אנו מעלים מידי יום פוסט יומי לפייסבוק של התלמוד הישראלי– ובו לימוד חוויתי ורלוונטי של הדף היומי של אותו יום.

בערוץ היו-טיוב של התלמוד הישראלי ניתן למצוא סרטים קצרים רבים של אסי וטוביה, כוכבי הילדים,בהפקת התלמוד הישראלי- סרטים העוסקים בסוגיות יסוד תלמודיות באופן מרתק וחוויתי.

הפרויקט הזה בו אתם נוטלים חלק- סיום הש”ס- תלמוד ישראלי לכבודם של חיילי צה”ל וכוחות הביטחון ולרפואתם של פצועי מערכות ישראל ופעולות האיבה הוא קומה נוספת בפעילויות התלמוד הישראלי באמצעות האתר הזה- אליו ניתן להיכנס ולהירשם כיחידים, קהילות, כיתות, ותנועת נוער – אפשר להירשם ללימוד מסכתות שונות. ניתן לבחור כמה פעמים כמה מסכתות- ובאופן הזה בחיבור כל הלומדים יחד ברחבי הארץ והעולם- נסיים את הש”ס- תלמוד ישראלי כולו פעמים רבות.

לכבוד לנו להיות שותפים ולהוביל את המיזם הזה, שמהותו רעות, אהבת ישראל, וערך הערבות ההדדית.

יהי נועם ה’ עליכם ועל כלל ישראל, שנזכה תמיד להמשיך ללמוד וללמד, מתוך בריאות ושמחה, אהבת אדם, תורה וארץ